+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog -Apartm.St.Wenceslas

Klíčová slova: Blog, Apartments Saint Wenceslas, Prague

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2010

Popis: A blog related to our new Apartments Saint Wenceslas in Prague, the capital of Czech Republic. We share our news and pictures from the heart of Europe. Saint Wenceslas Apartments offer affordably priced accommodation in a very quiet location, yet easily accessible from the center of Prague as well as from the Prague Airport. The apartments are fully furnished and newly equipped.

Web: www.apartmentssaintwenceslas.blogspot.com/

Další související informace

Adeo blog

Adeo, Adeo blog, služby, podnikání, fotky, apple, – Adeo blog bude brzy nejčtenější blog v ČR o službách podnikání, stavbě internetových služeb, psychologii a nových technologiích nebo také o ženách. To vše pouze u nás. Pojdte se s námi bavit a smát, Adeo blog.

Golden Tulip Prague Terminus v Praze

Golden Tulip Prague Terminus,ubytování v – Hotel Golden Tulip Prague Terminus se nachází v Praze, v ulici Hybernská, která je součástí Královské cesty. Hotelnabízí ubytování v 71 prostorných klimatizovaných pokojích, včetně 5 Junior Suites. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou a samostatnou sprchou. Vybrat si můžete také ze 13 nekuřáckých pokojů a k dispozici je 1 bezbariérový pokoj. Hotel Golden Tulip restaurace podává bohatou snídani formou bufetu včetně teplých pokrmů . Restaurace je také k dispozici pro polopenzi nebo plnou penzi pro skupiny a konference, ne však pro jednotlivce. Placené hlídané parkoviště.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.