+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog o sváření

Klíčová slova: svářování

E-mail: petr.jakubec3@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2013

Popis: Zajímavé informace, články, videa a obrázky o svařování. Blog postupně aktualizujeme o další zajímavé informace, každý článek je možné komentovat a doplnit tak o názor na danou problematiku. Aktuálně a rychle o svářecí technice.

Web: svarecky.blog.cz/

Další související informace

František Šimůnek

zpracování plechu, svařování konstrukcí, obrábění – WWW.KOVOLAKCL.CZ - František Šimůnek Zabýváme se zpracováním plechu na zakázku. Svařovaní konstrukcí,obrábění,frézování dle požadavků zákazníka.Další zaměření - lakovna,prášková lakovna,kovovýroba,zámečnictví,výroba reklam,reklamní stojany,repasování autodisků,oprava elektronů,elektrony,autodisky.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0993 sekund.