+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog Srovnáme.cz

Klíčová slova: slevové nákupy, trendy online nákupy, srovnání cen

E-mail: linked@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2011

Popis: Trendy online nakupování, aktuálně o online srovnání akční ceny zboží, speciální nabídky, slevy, slevové nákupy. Blog Srovnáme.cz - srovnání ceny, slevové nákupy. Statistiky prodejů zboží v internetových obchodech.

Web: firma.srovname.cz/

Další související informace

Obchodni

obchodník, obchod, nákupy, prodej, výkup – Obchodní společnost nebo společnost je právnická osoba založená za účelem podnikání. Jako ekonomický pojem označuje tržní subjekt, který se specializuje na přeměnu zdrojů na statky.

Hromadné nákupy

hromadné nákupy, hromadné slevy, slevy – Portál pro hromadné nakupování. Slevy na masáže, kadeřnictví, welness , kosmetické služby, adrenalinové zážitky, pobyty na horách , welness víkendy, zajímavé kulturní a společenské akce. Každý x-tý den vám představíme novou atraktivní nabídku - např. služby mohou být zlevněny až o 90 procent

Povinné ručení

Povinné ručení srovnání a porovnání online – Rychlý web o povinném ručení s kalkulačkou a nabídkou on-line prodeje, srovnání a doporučení nejlevnějšího povinného ručení. K dispozici ceník pro porovnání pojišťoven: axa, cpp, wuestenrot, kooperativa, česká pojišťovna, allianz, uniqa, generali, čsob a další, které povinné ručení nabízejí.

Načítání trvalo 0.0935 sekund.