+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog zabývající se papír

Klíčová slova: papírové tašky

E-mail: info@tasky-papirove.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ledna 2009

Popis: Svět je zaplaven plasty a lidé pomalu začínají přecházet na ekologičtější styl života. Plastové tašky které byli součásti našeho životního stylu se pomalu obměnňují za papírové tašky. Vítejte na blogu, zabývající se papírovýmí taškami.

Web: www.tasky-papirove.cz

Další související informace

Eshop Converse Tasky

penezenky, batohy, tasky pres rameno, kabelky – EShop Converse. Prodáváme kabelky,tašky, peněženky, batohy, tašky pres rameno značky Converse. Široký sortiment výrobku Converse. Nakup si originální značkové tašky a peněženky converse v našem obchodě.

Dámské peněženky

kožené dolarovky, peněženky, kabelky, tašky – Novinky z oblasti kožžené galanterie. Dámské a pánské kabelky, peněžženky, aktovky, batohy a taššky. Luxusní manažžerské diplomatky, spisovky, kvalitní kožžené opasky, vizitkáře a ledvinky z kvalitních materiálů. Rádce pro mužže i žženy při nákupu kožžené galanterie.

Vítěz - poháry, medaile

poháry, medaile, kovové diplomy, papírové diplomy, – Prodej pohárů, medailí, kovových a papírových diplomů, figurek a dalších sportovních trofejí. Výroba medailí, klíčenek, přívěsků, logoprintů a butonů dle Vašeho vlastního návrhu. Gravírování do plastu i kovu.

Načítání trvalo 0.0703 sekund.