+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog44erův blog

Klíčová slova: Blog44er, blog, Havlíčkův Brod

E-mail: Jirka.kletecka@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2010

Popis: Blog o všem, co mě zajímá. Články, rozhovory, komentáře, převážně z Havlíčkova Brodu a okolí... Jsem začínající bloger, uvítám komentáře a jiné připomínky k obsahu webu, které mi pomohou svůj blog vylepšit.

Web: blog44er.wordpress.com/

Další související informace

Pronájem Havlíčkův Brod

Pronájem, kanceláře, Havlíčkův brod – Pronájem kanceláří, skladových prostor včetně parkování, Havlíčkův Brod, Kyjovská 1962. Nebytové prostory o různé velikosti k pronájmu v administrativní budově na průmyslové zóně Havlíčkova Brodu v těsné blízkosti obchvatu. Kanceláře, sklady a sociální zařízení se nachází ve 3 podlažní budově o celkové ploše 721m2. Pronájem samostatných kanceláří od 13m2 nebo uzavřených kancelářských celků. Možnost umístění sídla firmy. Připojení na internet a telefon, možnost dalšího dovybavení kanceláří dle dohody s pronajímatelem. K dispozici je parkoviště. Požadované nájemné se pohybuje od 880,- Kč rok/m2 včetně záloh na služby a energie. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu na pokrytí případných škod způsobených nájemcem pronajímateli.

Blog spisovatele

spisovatel, blog, texty, knihy, fantasy, ceske – ........................................ Blog začínajícího spisovatele. Máte cvilku čas? Tak neváhejte a navštivte nás! Knihy zde si můžete vytvořit samy jenom s obsahem, který vás zde zaujal! ........................................

Blog Ondřeje Bárty

Ondřej Bárta, Blog, Internet, Podnikání – Blog o internetovém podnikání plný kvalitních a užitečných článků. Kromě klasických článků web obsahuje recenze různých WSO. Dále zde můžete najít step-by-step návody k výdělku na internetu. Tento blog rozhodně doporučuji!

Načítání trvalo 0.0654 sekund.