+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bodhisattva Kuan Yin

Klíčová slova: kuan,yin

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2008

Popis: Blog bodhisattvy Kuan Yin, bytosti soucitu a milosrdenství, která je v mnoha svých podobách známa především v kulturách zemí dálného východu. Kuan Yin je patronka vegetariánství a asijské vegetariánské restaurace jsou jedním z mnoha míst, kde lze najít jí vyhrazený koutek. Blog je pro větší přehlednost tématicky rozdělený do několika kategorií týkajících se Kuan Yin, fotografie a obrázky, texty, zen, kóany, sútry, Sútra Srdce, mantry, příběhy - příběh dívky Sul, vahadlo, bambusové pochodně, legenda o poustevně Oseam v horách Soraksan, slib bodhisattvy, ostrov Putuo, na kterém Kuan Yin sídlí a který je centrem jejího kultu. Kuan Yin je důležitou postavou buddhismu, taoismu a tradiční čínské víry. Jak vypráví dávná legenda, žila v době Jara a podzimu jako princezna Miao Shan, dcera krále Čuanga, vládce státu Čchu, kterého uzdravila z těžké nemoci. K této její dřívější inkarnaci se váže její tisíciruká a tisícioká podoba.

Web: kuanyin.sblog.cz/

Další související informace

Automaty Online

Automaty Online – na našich webových stránkach sme vám možnosť pogrania dnes vo všetkých druhov hracích automatov on-line zadarmo. Okrem toho, naši hráči sú radi, aby vám pomohol v žiadnom problému. Pozrite sa teda žiadne ďalšie jednoducho navštívte naše webové stránky plne profesionálne

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 1.1881 sekund.