+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bodhisattva Kuan Yin

Klíčová slova: kuan,yin

Datum vloľení do katalogu: 17. listopadu 2008

Popis: Blog bodhisattvy Kuan Yin, bytosti soucitu a milosrdenství, která je v mnoha svých podobách známa především v kulturách zemí dálného východu. Kuan Yin je patronka vegetariánství a asijské vegetariánské restaurace jsou jedním z mnoha míst, kde lze najít jí vyhrazený koutek. Blog je pro větší přehlednost tématicky rozdělený do několika kategorií týkajících se Kuan Yin, fotografie a obrázky, texty, zen, kóany, sútry, Sútra Srdce, mantry, příběhy - příběh dívky Sul, vahadlo, bambusové pochodně, legenda o poustevně Oseam v horách Soraksan, slib bodhisattvy, ostrov Putuo, na kterém Kuan Yin sídlí a který je centrem jejího kultu. Kuan Yin je důležitou postavou buddhismu, taoismu a tradiční čínské víry. Jak vypráví dávná legenda, žila v době Jara a podzimu jako princezna Miao Shan, dcera krále Čuanga, vládce státu Čchu, kterého uzdravila z těžké nemoci. K této její dřívější inkarnaci se váže její tisíciruká a tisícioká podoba.

Web: kuanyin.sblog.cz/

Další související informace

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Výkup bouraných aut - výk

výkup bouraných aut, výkup bouraček, výkup havarov – Výkup bouraných aut.cz, vykupujeme online bouraná auta. Bourané auto je lepší prodat a finance použít na nákup nového nebo ojetého vozu. Výkup havarovaných aut je tak ideálním nástrojem pro snížení ceny nového auta.

Načítání trvalo 0.0957 sekund.