+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brigáda v call centru

Klíčová slova: call centrum, brigáda, call centrum brigáda, brno

E-mail: prace@istima.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervence 2011

Popis: Informační blog o brigádě v call centru, obsahující užitečné rady pro brigádníky a nové operátory. Brigáda v call centru je časově flexibilní a dobře placená, proto je vhodná pro vysokoškolské studenty a matky na mateřské dovolené.

Web: brigada-callcentrum.blogspot.com

Další související informace

Libye - speedy74

Muammar, Kaddafi, New world order, War, Libye – Domácí a zahraniční politka a vše okolo. Dění doma i ve světě. Konspirační teorie, záhady a nový světový řád - New world order - NWO, válečné konflikty. Nezávislé internetové zpravodajství z celého světa.

Scottův blog

IT,linux,debian,nette,php – Osobní blog Jamese Scotta (Pavel Müller) zaměřený informatiku všeobecně, linuxové systémy, programování v PHP a frameworku Nette. Blog jede na Wordpressu a na vlastním hostingu. Psát budu o aktuálním dění na internetu, něco málo ze školních projektů, a o nastavení Linuxu.

Bazény na vaši zahradu

bazény,nafukovací,sprcha,filtrace – Venkovní nadzemní a zapuštěné bazény jsou stále velmi populární a výrobci se zaměřují na nové designy. Dosud nemáte vlastní bazén? Nakupujte za akční ceny a během léta poklidně odpočívejte ve vodě.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.