+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čítanie.com

Klíčová slova: čtení, čtení knih, literatura, knížky, beletrie,

E-mail: jozef.dzuris@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2009

Popis: Máte rádi čtení knih a jiný literatury? Tak tato stránka je přesně pro vás! Blog se zabíva čtením všechnoho dostupního, naleznete tady množství článků. Pojdte se s náma podělit o váš názor a prečíst si taky jiné. Jsou tady novinky z knižního trhu, zrozumitelní a přístupní recenze na knížky,různí povídky a názory.

Web: citanie.com

Další související informace

Jaroslav Kříž spisovatel

Jaroslav Kříž, filosofie, beletrie, povídky, román – Osobní prezentace Jaroslava Kříže vědce, spisovatele a filosofa v jedné osobě. Jaroslav Kříž je autorem knih Osobní prezentace Jaroslava Kříže vědce, spisovatele, malíře a filosofa v jedné osobě. Jaroslav Kříž je autorem knih Postavy a světy, Doteky ve tmě, Kruhy na vodě, Kruhy na vodě, Sestra Mneme. Naleznete zde jeho dosud nepublikované texty a ukázky jeho obrazů a ilustrací.

Internetové knihkupectví

knihkupectví, odborná, literatura, knihy – Internetové knihkupectví pro odbornou literaturu z oblasti práva, ekonomie a medicíny. Nabízíme tituly nakladatelů: Grada, Galén, Maxdorf, Triton, ANAG, C.H.Beck, Linde, Wolters Kluwer, Karolinum, Leges.....

JáHrdina.cz

Dětské knížky, vytvořit vlastní knížku – Eshop Jáhrdina.cz nabízí celou řadu originálních produktů. Mezi ně patří personální knížky (knížky na jméno), motanice a látkové knížky. Do knížky si rodič nechá vložit jméno dítěte, jméno jeho kamaráda ze školy či školky(popř. jméno sourozence) a místo, kde žijí. Díky tomu se knížka stává pro malého čtenáře nevšedním zážitkem. Nabízíme celou řadu titulů, mezi nejúspěšnější patří: Tim, O zakleté princezně a statečném princi, Zoo, Kimuri a dinosaurus. Celý tento projekt je podporován ministerstvem školství, protože knížky na jméno motivují děti k čtení a proto se stávají vynikající pomůckou i dárkem pro vaše dítě.

Načítání trvalo 3.1353 sekund.