+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čítanie.com

Klíčová slova: čtení, čtení knih, literatura, knížky, beletrie,

E-mail: jozef.dzuris@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2009

Popis: Máte rádi čtení knih a jiný literatury? Tak tato stránka je přesně pro vás! Blog se zabíva čtením všechnoho dostupního, naleznete tady množství článků. Pojdte se s náma podělit o váš názor a prečíst si taky jiné. Jsou tady novinky z knižního trhu, zrozumitelní a přístupní recenze na knížky,různí povídky a názory.

Web: citanie.com

Další související informace

Ráj umělců

literatura, básně, básničky, poezie, fotografie – Amatérské umění, umělecký web založený na bázi příspěvků amatérských autorů - literární (básně, úvahy, povídky, citáty, SMSky) a fotografická díla. Každý autor má svoji vlastní záložku, díla lze hodnotit a přidávat k nim komentáře.

Učebnice, knihy a jazykov

učebnice, knihy, jazyková literatura, beletrie – Internetový obchod ucebniceknihy.cz nabízí učebnice, knihy, jazykovou literaturu a další zboží jako například beletrii pro děti i dospělé, slovníky a kalendáře. Vyberte si z naší široké nabídky za ty nejnižší ceny.

Internetové knihkupectví

knihkupectví, odborná, literatura, knihy – Internetové knihkupectví pro odbornou literaturu z oblasti práva, ekonomie a medicíny. Nabízíme tituly nakladatelů: Grada, Galén, Maxdorf, Triton, ANAG, C.H.Beck, Linde, Wolters Kluwer, Karolinum, Leges.....

Načítání trvalo 0.0529 sekund.