+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čítanie.com

Klíčová slova: čtení, čtení knih, literatura, knížky, beletrie,

E-mail: jozef.dzuris@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2009

Popis: Máte rádi čtení knih a jiný literatury? Tak tato stránka je přesně pro vás! Blog se zabíva čtením všechnoho dostupního, naleznete tady množství článků. Pojdte se s náma podělit o váš názor a prečíst si taky jiné. Jsou tady novinky z knižního trhu, zrozumitelní a přístupní recenze na knížky,různí povídky a názory.

Web: citanie.com

Další související informace

Učebnice, knihy a jazykov

učebnice, knihy, jazyková literatura, beletrie – Internetový obchod ucebniceknihy.cz nabízí učebnice, knihy, jazykovou literaturu a další zboží jako například beletrii pro děti i dospělé, slovníky a kalendáře. Vyberte si z naší široké nabídky za ty nejnižší ceny.

Literatúra bez príkras

literatúra, poézia, básne, próza, knihy, periodiká – Osobný literárny blog o knihách, poézii, periodikách, novinkách a zaujímavostiach. Články sú prinášané v rubrikách a dopĺňané rôznymi originálnymi fotografiami. Súčasťou blogu sú i odkazy na vlastné literárne diela a projekty, ktoré možno ľahko a rýchlo stiahnuť z internetu vo forme PDF súborov. Základy blogu boli položené v auguste 2009 na pôvodne športovo-literárnom blogu zvanom Books: Red Wings And More. Blog Literatúra bez príkras vystupuje na samostatnej adrese od 9. apríla 2012. Jeho hlavnou náplňou je tiež združovanie vybraných diel z meranej i voľnej poézie a upozorňovanie na rôzne zaujímavé informácie z partnerských literárnych webov.

Načítání trvalo 0.0730 sekund.