+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Deník neziskovky

Klíčová slova: neziskovka, blog, NGO, neziskový sektor, nevládky

E-mail: redakce@denikneziskovky.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2012

Popis: Tento web je určen ředitelům, fundraiserům, marketérům a dalším zaměstnancům třetího (tzv. neziskového) sektoru. Měl by je inspirovat a motivovat k hledání nových způsobů, ověřování nových nápadů a sdílení zkušeností či informací. Web se profiluje jako odborný blog založený na zkušenostech jeho autorů. Informace zde uvedené jsou poskytovány v dobré víře, ovšem bez záruky.

Web: www.denikneziskovky.cz

Další související informace

Znasme.cz - zábavný komun

znas me, blog, blogy, video, videa, klub, kluby, f – Komunitní server znasme.cz obsahuje blog, zábavné video, kluby, fórum, chat, hudbu, fotogalerie, akce, videohovory a mnoho dalšího co ke správnému komunitnímu serveru patří.Tak neváhejte a určitě nás navštivte.

Digitální názory

blog, názory, freeride – blog o všem možném i nemožném. Digitální názory shrnují dění na internetu i mimo něj a vám, našim čtenářům, podavají ucelený přehled prostě ovšem. Digitální názory jsou to jediné, co se na internetu dá ještě číst :)

Studium v zahraničí na Er

Stipendium, blog, student, přijímací řízení – Multiblog studentů vyjíždějících do zemí EU přes program Erasmus. Přeštěte si o tom jak vidí čeští studenti vidí zahraničí, co se jim libí a naopak. Na blogu najdete také obecné informace o Erasmu, přijmacím řízení, výše stipendia apod.

Načítání trvalo 2.9095 sekund.