+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Deník neziskovky

Klíčová slova: neziskovka, blog, NGO, neziskový sektor, nevládky

E-mail: redakce@denikneziskovky.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2012

Popis: Tento web je určen ředitelům, fundraiserům, marketérům a dalším zaměstnancům třetího (tzv. neziskového) sektoru. Měl by je inspirovat a motivovat k hledání nových způsobů, ověřování nových nápadů a sdílení zkušeností či informací. Web se profiluje jako odborný blog založený na zkušenostech jeho autorů. Informace zde uvedené jsou poskytovány v dobré víře, ovšem bez záruky.

Web: www.denikneziskovky.cz

Další související informace

MyB.cz - MyBlog

blog, zábava, text, informace – Jednoduchý blog o všem možném i nemožném. Píšu o aktuálním dění, zábavě, internetu, počítačích, lidech, ekonomii, sportu .. prostě o všem co mi právě běží hlavou. Pokud si koupím nějakou novou "hračku", která mě zaujme, rád o ní napíši recenzi.

Lotus knows blog

lotus, knows, ibm, blog, informace – Blog o IBM Lotus a projektu Lotus Knows, důležité informace na jednom míste, všechno co se Lotus a Lotus Knows týče. Vše o Lotus Knows na jednom míste, informace, novinky, rady a tipy v jednom blogu..

blog sport

blog, sport, moda, zdravie – Blog venovaný všetkým nadšencom športu a zdravého životného štýlu. Zverejňujeme tu najnovšie informácie z oblasti športu, zdravia, chudnutia, cestovania a oveľa viac. Snažíme sa vyjadrovať vždy iba k aktuálnym témam .

Načítání trvalo 0.0782 sekund.