+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ďodikov osobný web

Klíčová slova: filmy, serialy, softver, informatika

E-mail: jozinko66@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2010

Popis: Osobný web venovaný rôznym informáciam. Autor čerpá z rôznych zdrojov na ktore naráža počas každodenného surfovania po internete. Hlavnou tématikou sô filmy, seriály, software a výpočtova technika a taktieť aj šport

Web: jozifek.tk

Další související informace

Profiblog

Filmy, Holky, Recenze, Kinozážitky, Hudba – Tak trochu jiný blog. Postřehy o ničem, zaujaté komentáře, negativní postoje, kontroverzní názory, fiktivní události. Oblíbené rubriky: Jak sbalit holku, Rande, Kinozážitek, Filmy, Recenze, Hudba, Stalo se.

Warblog.cz

film, filmy, hry, hra, serialy – Na našem webu naleznete aktuální informace o nejnovějších filmech (nezaměřujeme se pouze na ty, co dávají v kinech, ale na všechny), hrách a seriálech. Obsah je denně doplňován! Chcete vědět, zda vyšel váš oblíbený seriál? Dozvíte se to na našich stránkách!

Guess outlet

Guess, hodinky Guess, kabelky Guess, guess outlet – Značka GUESS značně rozšířila svůj sortiment o kabelky GUESS, peněženky a hodinky GUESS a GUESS dámské a pánské oděvy. Kabelka GUESS je originální a nadčasová, proto patří mezi nejvyhledávanější po celém světě.

Načítání trvalo 0.1455 sekund.