+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená pri moři

Klíčová slova: moře, dovolená, cestování, výlet

E-mail: eva.polanska@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2011

Popis: Informační blog, který vám přiblíží jednotlivé přímořské prázdninové destinace. Příspěvky podávají základní fakta o těchto oblastech a věnují se hlavně největším turistickým lákadlům. Všechno na blogu dovolenka-more.sk

Web: www.dovolenka-more.sk

Další související informace

Nafukovací čluny

čluny, nafukovací, motory, lodní – Modely lodí a člunů vhodné pro vodáky i jen tak pro zábavu. Nafukovací a gumové čluny. Výběr člunu podle vaší potřeby. Jaký opatřit lodní motor podle velikosti a výkonu.

Guess outlet

Guess, hodinky Guess, kabelky Guess, guess outlet – Značka GUESS značně rozšířila svůj sortiment o kabelky GUESS, peněženky a hodinky GUESS a GUESS dámské a pánské oděvy. Kabelka GUESS je originální a nadčasová, proto patří mezi nejvyhledávanější po celém světě.

Webziny

Bolg, piblicistka, cestování,byznys, věda – Webziny.cz shromažďují odkazy na zajímavé články uveřejněné v rámci českého Internetu. Cílem projektu je podpořit zajímavé a hodnotné webové magazíny eziny, webziny, weblogy a další zdroje. Uživatel Webziny.cz tak může kvalitní obsah z českého Internetu filtrovat podle svých potřeb a číst to nejlepší, co je na webu k nalezení.

Načítání trvalo 0.1695 sekund.