+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dubmusic

Klíčová slova: dub, techno, dubstep, recenze, youtube.com, články

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2009

Popis: První český blog o dubové hudbě. Novinky i vykopávky ze světa dubu(reggae), dub techna(deepu) a dubstepu. Recenze, historie, videa, mixy, reportáže, dojmy, postřehy atd... Web funguje od jara 2008 a zatím čítá přes 30 příspěvků

Web: dubmusic.wordpress.com/

Další související informace

Modrá krev

film, komedie, parodie, recenze, zajímavosti, DVD, – Modrá krev je blog zaměřený převážně na starší filmové, televizní a rozhlasové komedie, jejich tvůrce a herce. Zvláštní zřetel klade na neotřelé, vychýlené a ujeté kousky, které jsou pro svou neobvyklost často podceňovány nebo přehlíženy širší veřejností.

Star-Fish

zahradní jezírka, okrasné ryby, koi kapři – Vše o stavbě a péči o zahradní jezírka a chovu okrasných ryb, koi kaprů a jeseterů. Problémy s vodou v zahradních jezírkách, nemoci okrasných ryb, atlas ryb, jak pečovat o jezírko, to vše se dočtete na našem blogu Star-fish.

lovehate magazin

lovehate, magazin, moda, recenze, kosmetika, umeni – lovehate - magazin který budete milovat, nebo nesnášet. fashion - beauty - lifestyle - music - art móda - kosmetika - životní styl - hudba - umění Novinky na trhu, výstavy, koncerty, reportáže, recenze.

Načítání trvalo 0.0854 sekund.