+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Duchovno a magie

Klíčová slova: duchovno magie lekce věštění budoucnost karty

E-mail: vyklady-z-karet@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2014

Popis: Chcete se naučit magii? Chcete lépe porozumět duchovnu? Zajímá vás věštění budoucnosti? Mohu vám pomoci, navštivte mé stránky, anebo mi můžete napsat a mohu vám poradit písemně. Těším se na váš zájem a návštěvu. :)

Web: sarahmagdalhotakova.cz

Další související informace

Magie triky kouzla

magie, triky, kouzla, karetní triky, karty – Magie s běžnými každodenními předměty. Karetní triky od základních po profesionální. Kouzla, kterými zaručeně uchvátíte své publikum. To vše se naučte na kouzelnickém webu! Navštivte MAGIE TRIKY KOUZLA - kouzelnický web

Karty a věštění

kartářky a věštkyně, věštění online, věštírna onli – Najít někoho, kdy by nechtěl znát svou budoucnost, je poměrně složité, jelikož spousta lidí je opravdu hodně zvědavá. Vždyť kdo by nechtěl vědět, co se mu stane v budoucnosti. Možností, jak zjistit, co člověk ještě čeká, je pochopitelně velké množství.

Věštění budoucnosti - Pr

věštění budoucnosti, Praha, mariášové karty věštb – Nahlížení do osudů lidí pomocí mariášových karet a koule. Věštbou procházím z minulosti přes přítomnost do budoucnosti. Mohu upozornit na závažné okamžiky v životě, na pozitivní události, které nesmíme přehlédnout.

Načítání trvalo 0.0918 sekund.