+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dvořác - řešení problémů

Klíčová slova: problém,bug,řešit,linux,office,google,winXP,sranda

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2009

Popis: Rychlé řešení problémů bez zbytečných řečí. Počítače, SW, linux, testy, sranda, vzdělávání a spousta dalších zajímavých věcí, tak aby člověk mohl fungovat efektivně. Přehlednost, rychlost a efektivita - to mám rád a chci tak věci dělat.

Web: dvorac.blogspot.com/

Další související informace

Nafukovací čluny

čluny, nafukovací, motory, lodní – Modely lodí a člunů vhodné pro vodáky i jen tak pro zábavu. Nafukovací a gumové čluny. Výběr člunu podle vaší potřeby. Jaký opatřit lodní motor podle velikosti a výkonu.

NTX.cz

citáty,vtipy,murphy,vodní dýmka,počítače,cossacks – Najdete tu citáty - můžete vyhledávat podle autora nebo podle kategorie, například o lásce, o mužích nebo o ženách, o životě, o sexu a milování, smutné i vtipné, výběr těch nejluxusnějších vtipů, murphyho zákony, články na téma počítače, internet, vodní dýmka, hry, recenze, poezie, recepty a další věci.

Od diamantové řeky

Od diamantové řeky – Stránky Chovné stanice plemene australský ovčák. Dále nabízíme výcvik psů, výchova štěňat, fotky, seznam kynologických organizací a cvičáků v Brně, záchranáři, psí sporty, a gility, coursing, flyball.

Načítání trvalo 0.0599 sekund.