+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gelové nehty - magazín

Klíčová slova: gelové nehty, uv lampy, gel lak, sada

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2012

Popis: Pravidelně aktualizovaný magazín o gelových nehtech, příslušenství, zdobení, nemocech nehtů a dalších zajímavostech ze světa gelových nehtů a nehtové modeláže. Najdete u nás i aktualizovanou fotogalerii nehtů a další zajímavé články.

Web: www.nehtymag.cz

Další související informace

E-shop - gelové nehty

nehtová modeláž, gelové nehty, fotogalerie, uv gel – Eshop Vám nabízí profesionální nehtovou kosmetiku LA FEMME, ENII-NAILS,K-NAILS,WZ SYSTÉM,UV gely,Akryl,UV lampy,P-Shine,výživy,zdobení,lepidla,štětce,odsávačky,brusky.Gelové nehty,fotogalerie,nail-art

Gelové nehty - Nehtové st

gelové nehty, fotogalerie, nehty, uv gely,uv lampy – Velkoobchod profesionální nehtové kosmetiky. Gelové nehty a uv gely pro krásu vašich nehtů. Nehtové studio Enii přináší nehtové tipy – fotogalerie gelové nehty. UV lampa pro zpevnění uv gelu, nehtová kosmetika pro nehtová studia.

Sada na gelové nehty

gelové nehty, sada na gelové nehty – Najděte inspiraci pro Vaši domácí tvorbu gelových nehtů a využijte sadu na tvorbu gelových nehtů z naší nabídky. V sadě naleznete vzory zdobení, podrobný návod a mnoho potřebného materiálu. Rozviňte svou kreativitu a pochlubte se v naší fotogalerii, nebo videosekci. Pokud máte při vyváření jakékoliv problémy, v naší diskuzi jistě najdete rychlou pomoc. Domácí sada na tvorbu gelových nehtů bez nutnosti návštěvy nehtového studia. Vzory zdobení, návod, video ukázky. Za méně než třetinovou cenu se budete moci pochlubit krásnými nehty. V případě zájmu můžete využít našeho slevového kuponu na školení tvorby gelových nehtů.

Načítání trvalo 4.3725 sekund.