+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hakamův blog

Klíčová slova: blog

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2008

Popis: Blog Kamila Havlíčka, internetového vizionáře píšícího o programování, hudbě a internetové komerci. Píše o všem, co ho zajímá. Poslední dobou však blog užívá jako zápisník informací, které se mu mohou hodit a nechce je zapomenout..

Web: blog.hakam.net

Další související informace

Majkin blog

Nemecko, blog – Majka pise o svojich zazitkoch zo studentskych cias. Peknou skusenostou bol napriklad Erasmus v Koline, dnes, skvela mnoznost ako spoznat svet pre mladych ludi. Naucit sa jazyk, spoznat krajinu, ci skvelych ludi, mal by to kazdy vyskusat.

Martina - Osobní Blog

povídky, články, blog – Můj osobní blog, kde pravidelně píši povídky. Téma jsem si vybrala poněkud lechtivější. Obča se podělím se svými čtenáři o své osobní zážitky, ale ve většině případů uvolňuji uzdu fantazii. Můj blog je pravidelně aktualizovaný.

Spodné prádlo - blog

Spodné prádlo - blog – Koľko investujete do svojho spodného prádla? Nie je ani zďaleka až takým utajovaným kúskom nášho šatníka, avšak najdôležitejšie je, aby ste sa v nej cítili príjemne, pohodlne a rozhodne aj sexi!Spodné prádlo je prvou vecou, ktorú si obliekame a poslednou, ktorú si vyzliekame. To, ale aj samotný fakt, že je s nami celý deň, postačuje na to, aby bola pre nás tým najdôležitejším kúskom šatníka.

Načítání trvalo 1.1538 sekund.