+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Havarijní pojištění 2009

Klíčová slova: havarijní pojištění, vozdilo, pojišťovna

E-mail: havarijni.pojisteni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2009

Popis: Havarijní pojištění slouží ke krytí škod na Vašem vozidle při dopravní nehodě, poškození třetí osobou nebo živly a při jiných škodách způsobených. Riskujete rádi? Riskujte tedy, ale pouze při hraní karetních her. V sekci Prodkuty Vám nabízíme stručný přehled pojišťoven, kde toto havarijní pojištění můžete uzavřít.

Web: havarijni-pojisteni-2009.webnode.cz/

Další související informace

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění, pojištění vozidel – Váš automobil si zaslouží pojištění vozidel, které samo o sobě vyřeší mnoho problémů. Ve spojení s havarijním pojištěním tak získáte jistotu na českých silnicích a nejen tam. Od nového roku 2009 se pro přivolání policie k nehodám změnila jedna zásadní skutečnost. Abychom si mohli být jisti tím, že naše pojištění vozidel uhradí vše, co budeme potřebovat, nemusíme volat policii, pokud škoda na vozidlech nepřesahuje částku 100 tisíc korun.

havarijní pojištění

povinné ručení, havarijní pojištění, vozidla – Nabízíme online porovnání havarijního pojištění a povinného ručení od všech pojišťoven na trhu, nejnižší ceny zákonného pojištění Nabízíme online porovnání havarijního pojištění a povinného ručení od všech pojišťoven na trhu, nejnižší ceny zákonného pojištění

Levné havarijní pojištění

Havarijní pojištění, levné havarijní pojištění, ha – Havarijní pojištění je druh pojistky, která je určena výhradně pro nejrůznější druhy a typy motorových vozidel.Havarijní pojištění je druh pojistky, která je určena výhradně pro nejrůznější druhy a typy motorových vozidel. Pojistné plnění vyplývající z tohoto druhu pojištění je pak určeno ke krytí škod, které mohou být při provozu motorového vozidla na tomto vozidle způsobeny.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.