+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Horké tipy

Klíčová slova: tipy, články, zajímavosti, informace

E-mail: formattes@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2010

Popis: "Miniportál s horkými tipy, novinkami a zajímavostmi. Informační web pro lidi, kteří chtějí mít neustále žhavé informace pod kontrolou a jsou rádi v obraze. Právě pro Vás je tady web s čersvými informacemi ze všech oblastí."

Web: hottipy.cz

Další související informace

Dubmusic

dub, techno, dubstep, recenze, youtube.com, články – První český blog o dubové hudbě. Novinky i vykopávky ze světa dubu(reggae), dub techna(deepu) a dubstepu. Recenze, historie, videa, mixy, reportáže, dojmy, postřehy atd... Web funguje od jara 2008 a zatím čítá přes 30 příspěvků

Modrá krev

film, komedie, parodie, recenze, zajímavosti, DVD, – Modrá krev je blog zaměřený převážně na starší filmové, televizní a rozhlasové komedie, jejich tvůrce a herce. Zvláštní zřetel klade na neotřelé, vychýlené a ujeté kousky, které jsou pro svou neobvyklost často podceňovány nebo přehlíženy širší veřejností.

Adélčin blog - Moje strán

blog, adélčin blog, články – Tady si píšu svoje články pro všechny moje známé a i náhodné kolemjdoucí. Píšu ráda a pokaždé si najdu jiné téma. Miluji psaní. Pokud máte náladu, můžete si přijít přečíst pár článečků od mladé a nadějné pisatelky.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.