+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IT Blog Pedro

Klíčová slova: Internet, Komunikácia, Software, Hardware

E-mail: jojozpd-108@azet.sk

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2008

Popis: Web ktory sa venuje IT. Clanky o internete, velkych portaloch, denne nove informacie zo sveta it. Blog sa kazdym dnom rozrasta a nove informacie aj z inych temat ako napriklad Komunikácia, Software, Hardware!

Web: itpedro.info

Další související informace

Zipíkův blog

Blog,Ondra,Počítač,Internet,Zip,PC,Auta,Sport,NEWS – Navštivte můj blog :-), Píšu rád a taky téměř každý den, když zrovna nemám co dělat, krtizuji jen to, co je třeba a bez čeho by to nešlo, píšu o aktualním dění. Píšu o politice,Počítačích, sportech a hlavně o lidech :o)

Majkin blog

Nemecko, blog – Majka pise o svojich zazitkoch zo studentskych cias. Peknou skusenostou bol napriklad Erasmus v Koline, dnes, skvela mnoznost ako spoznat svet pre mladych ludi. Naucit sa jazyk, spoznat krajinu, ci skvelych ludi, mal by to kazdy vyskusat.

Card data recovery

Professional, data, retrieve, software, Regain, de – Card recovery software is smart regaining utility that easily restore deleted ad erased files from multimedia phone memory card. SD card recovery software restores all erased pictures and files deleted due to unintended failure of device storage.

Načítání trvalo 0.0959 sekund.