+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak na Facebook?

Klíčová slova: Facebbok, registrace, přihlášení, profil, přátelé,

E-mail: admin@jak-na-to.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2009

Popis: Potřebujte poradit jak na Facebook? Jak se zaregistrovat, nastavit svůj profil, jak najít přátele.Jak ochránit své soukromí? Jak být úspěšný na sociální síti? Jaké jsou nejlepší hry a aplikace na Facebook? Poradíme Vám!

Web: facebook.jak-na-to.eu/

Další související informace

GEEteam

design,gee,tym,team,foto,webdesign,graffiti, – Skupina lidí, která je zapálená do grafiky graffiti designu fotografovani a dalších oborech. Do GEEteamu patří daLord (Rychi), Paul G (Geesus), Skewer a LePeDro. Snažíme se kolaborovat i s jinými kulturními organizacemi.

Společenská psaníčka

společenské kabelky,aktovky, tasky, dolarovky, – Kvalitní společenké kabelky pro dámy. Jak vybrat správnou kabelku nebo psaníčko jako dárek pro pro ženu. Fotografie a popisy nejnovějších modelů kabelek a psaníček. Typy na nákup společenských kabelek a kožené galanterie na internetu.

Kasírky

kasírky,kabelky, tasky, dolarovky, peněženky, – Kvalitní kožené kasírky, pouzdra a číšnické peněženky. Jak vybrat správnou kasírku nebo penezenku jako dárek pro pro ženu či pro muže. Fotografie a popisy nejnovějších modelů kozene galanterie pro restaurace. Typy na nákup kožené galanterie na internetu.

Načítání trvalo 0.1637 sekund.