+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Každý den s citátem

Klíčová slova: Motivační citáty, citáty o lásce, citáty o přátels

E-mail: petr@fabay.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2014

Popis: Každý nový den, který prožíváme, je také dnem, kdy překonáváme sami sebe. Podívejte se na ty nejlepší motivační a inspirativní citáty pro váš život. Ty co se vám líbí, nasdílejte dál a udělejte tak radost svým blízkým.

Web: kazdydenscitatem.cz/

Další související informace

Soutěž, soutěže o ceny

soutěž,soutěže,soutěže o ceny – Vyhrávejte s námi soutěže. Denně přinášíme nové soutěže na českém internetu. V přehledu soutěží se snadno zorientujete a vyberete si v přehledné kategorii. Co potřebujete k výhře? Přece informace o soutěžích od nás a pak už jen trochu toho štěstí.

O lásce

o lásce, citáty o lásce, přísloví o lásce, sms. – Web o lásce nejen pro zamilované. Citáty o lásce od více jak 80-ti českých i zahraničních osobností. Přehledný výběr citátů podle autorů. Desítka českých přísloví o lásce. Vtipy a testy pro zábavu.Zamilované sms.

Citáty o lásce

citáty, motta, citáty o lásce – Server, kde se dají najít citáty a motta. Jednotlivé citáty jsou vybírány tak, aby jich bylo pouze několik v každé kategorii - všechny jsou tedy kvalitní k zamyšlení a jsou česky psané. Na výše zmíněném odkazu najdete citáty a motta o lásce.

Načítání trvalo 0.0695 sekund.