+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kožené aktovky

Klíčová slova: panske aktovky,kabelky,tasky, dolarovky, peněženky

E-mail: kozena-galanterie@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2010

Popis: Kvalitní kožené aktovky pro pány i dámy. Jak vybrat správnou aktovku jako dárek pro pro ženu či pro muže. Fotografie a popisy nejnovějších modelů aktovek různých výrobců. Typy na nákup kožené galanterie na internetu.

Web: www.kozene-aktovky.cz

Další související informace

Kozene penezenky a kabelky

kabelky,aktovky, tasky, dolarovky, peněženky, – Kvalitní kožené kabelky a peněženky pro dámy. Jak vybrat správnou kabelky nebo peněženku jako dárek pro muže a pro ženu. Fotografie a popisy kabelek a peněženek. Typy na nákup pouzder a kožené galanterie na internetu.

Kasírky

kasírky,kabelky, tasky, dolarovky, peněženky, – Kvalitní kožené kasírky, pouzdra a číšnické peněženky. Jak vybrat správnou kasírku nebo penezenku jako dárek pro pro ženu či pro muže. Fotografie a popisy nejnovějších modelů kozene galanterie pro restaurace. Typy na nákup kožené galanterie na internetu.

Tašky Elega

kabelky elega, kasirky,tasky, dolarovky, peněženky – Kvalitní kožené kabelky, penezenky, aktovky, batohy a tasky Elega. Jak vybrat správnou kabelku nebo penezenku jako dárek pro pro ženu či pro muže. Fotografie a popisy nejnovějších modelů kozene galanterie Elega. Typy na nákup kožené galanterie na internetu.

Načítání trvalo 0.0973 sekund.