+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kožené kabelky

Klíčová slova: dámské kabelky, kožené kabelky, kabelky přes ramen

E-mail: damskekabelky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2010

Popis: Dámské kožené kabelky přes rameno patří mezi nejmodernější doplňek a neměli by chybět u žádné moderní ženy. Na výběr se nabízí velké množství různých druhů kůží. Mezi nejoblíbenější patří exotické kůže, jako například rejnočí nebo z mořského hada či vzácné žáby.

Web: damske-kozene-kabelky.unas.cz

Další související informace

Značkové kožené kabelky

kožené kabelky, kabelky z Itálie, kvalitní kabelky – Internetový obchod Novakabelka.cz s koženou galenterií. V nabídce máme kvalitní kožené kabelky navržené a vyrobené v Itálii nebo ve Francii. Prodáváme kabelky značek Walter Valentino, Mario Valentino, Krizia Poi, Lancetti a dalších. Peněženky Katana, Hassion, Cristina Rui a další. Dále nabízíme módní doplňky, jako pásky, deštníky a šátky. Od francouzské značky Airtex máme kvalitní kufry a cestovní tašky na kolečkách. Všechno zboží je skladem za nejlepší možné ceny.

Guess kabelky

guess kabelky, kabelky přes rameno, kožené kabelky – Guess kabelky všech tvarů a rozměrů, vyberte si tu pravou kabelku značky Guess! Guess kabelky, kabelky přes rameno, kožené kabelky, stylové kabelky.

Kabelky

kabelky, dámské kabelky – Internetový obchod purses-kabelky.cz nabízí krásné kabelky a peněženky za skvělé ceny. V našem e-shopu si také můžete koupit krásné pánské tašky, kufry, cestovní tašky, batohy na notebook a mnoho dalšího.

Načítání trvalo 3.5776 sekund.