+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

MBA hodnocení

Klíčová slova: mba

E-mail: topmba@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2011

Popis: Hodnocení Master of Business Administration a Executive MBA vysokých škol a školních vzdělávacích programů obchodních škol. Hodnocení Master of Business Administration a Executive MBA vysokých škol a školních vzdělávacích programů obchodních škol.

Web: www.4obchody.com/

Další související informace

VUT (MBA)

MBA – Studium MBA na prestižní české universitě. Lektory jsou špičkoví manažeři z paxe a profesoři universit z USA a ČR. Manažerské studium MBA je organizováno ve spoluráci s Dominician University of Illinois v Chicagu. Možnost studijních pobytů, zdokonalení v angličtině.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Vypracování seminárek

seminární, diplomové, bakalářské, MBA – Specialisté na psaní referátů, seminárních, MBA, bakalářských a diplomových prací. Jsme tým Nepisto Odvedeme tu nejlepší práci a v dohodnutém termínu. Profesionalita a originalita jsou u nás zaručeny. Záruka na odvedenou práci-s námi nic neriskujete.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.