+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Microsoft TechNet Blog CZ

Klíčová slova: Cloud Computing, System Center, Windows 7

E-mail: karelf@microsoft.com

Datum vloľení do katalogu: 22. dubna 2011

Popis: Oficiální blog společnosti Microsoft sloužící k publikaci zajímavých informací pro IT odborníky, zájemce o IT či technicky zaměřenou veřejnost. Přispěvovatelé jsou z řad lokálního Microsoftu, popřípadě potom čeští a slovenští IT odborníci z řad komunit (MVP, MSP apod.). Na blogu jsou probírána aktuální témata, typicky Cloud Computing, virtualizace, Microsoft Office, SharePoint, Exchange, System Center, Windows 7 a další.

Web: blogs.technet.com/b/technetczsk/

Další související informace

Nafukovací čluny

čluny, nafukovací, motory, lodní – Modely lodí a člunů vhodné pro vodáky i jen tak pro zábavu. Nafukovací a gumové čluny. Výběr člunu podle vaší potřeby. Jaký opatřit lodní motor podle velikosti a výkonu.

Bazény na vaši zahradu

bazény,nafukovací,sprcha,filtrace – Venkovní nadzemní a zapuštěné bazény jsou stále velmi populární a výrobci se zaměřují na nové designy. Dosud nemáte vlastní bazén? Nakupujte za akční ceny a během léta poklidně odpočívejte ve vodě.

Libochovicko

Libochovicko – Vítejte na webu obce Libochovicko. Sledujte aktuální informace o dění v naší obci a jejím okolí. Zasedání rady, rozpočet obce, ale i plánované oslavy adt vše naleznete u nás. Vítejte na webu obce Libochovicko. Sledujte aktuální informace o dění v naší obci a jejím okolí. Zasedání rady, rozpočet obce, ale i plánované oslavy.

Načítání trvalo 0.0615 sekund.