+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mikk - Dignus est intrare

Klíčová slova: Mozilla, Firefox, Nokia, Bluegriffon, Instantbird

E-mail: michal.stanke@mikk.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2012

Popis: Vítejte! Jmenuji se Michal a jsem student gymnázia… … to bych byl ve zkratce já a teď něco o webu: Tyto stránky jsem se rozhodl zasvětit především svým překladům a dalším mým aktivitám na poli internetu a počítačů. Třeba jednou budu slavný a pak takový web jako když najdu :-D . Většina zde uvedených článků se točí kolem Mozilly, protože právě s ní spojené věci nejčastěji lokalizuji tak trochu i ve spolupráci s Mozilla.cz (pokud potřebujete poradit s Firefoxem nebo Thunderbirdem, podívejte se na fórum podpory, kde vám mohu poradit i já). A honem zpátky ke mně: Pokud jste o mně ještě neslyšeli, což je i pravděpodobné, pokračujte v prohlížení stránek a nebojte se vyzkoušet, cokoliv zde najdete. A pokud vás něco zaujme nic vám nemusí bránit připojit se ke mně a pomoci mi s něčím, co jsem již začal, nebo mi e-mailem vnuknou nápad na něco nového. Doufám, že budete s mým webem spokojeni a najdete zde, co jste hledali!

Web: www.mikk.cz/

Další související informace

Telefony Nokia Xpress Mus

nokia, xpressmusic – Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music. Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music. Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music. Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music. Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music. Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music. Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music.

Akční Mobil

mobilní telefony, nokia, samsung, lg, sonyericsson – Internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství za akční ceny. Široký sortiment zboží a navíc rozvoz po Praze zdarma!!! Přesvědčte se na www.akcni-mobil.cz Jistě Vás nezklameme! Pro stálé zákazníky máme připraveny hodnotné dárky.

Načítání trvalo 0.0529 sekund.