+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mikk - Dignus est intrare

Klíčová slova: Mozilla, Firefox, Nokia, Bluegriffon, Instantbird

E-mail: michal.stanke@mikk.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2012

Popis: Vítejte! Jmenuji se Michal a jsem student gymnázia… … to bych byl ve zkratce já a teď něco o webu: Tyto stránky jsem se rozhodl zasvětit především svým překladům a dalším mým aktivitám na poli internetu a počítačů. Třeba jednou budu slavný a pak takový web jako když najdu :-D . Většina zde uvedených článků se točí kolem Mozilly, protože právě s ní spojené věci nejčastěji lokalizuji tak trochu i ve spolupráci s Mozilla.cz (pokud potřebujete poradit s Firefoxem nebo Thunderbirdem, podívejte se na fórum podpory, kde vám mohu poradit i já). A honem zpátky ke mně: Pokud jste o mně ještě neslyšeli, což je i pravděpodobné, pokračujte v prohlížení stránek a nebojte se vyzkoušet, cokoliv zde najdete. A pokud vás něco zaujme nic vám nemusí bránit připojit se ke mně a pomoci mi s něčím, co jsem již začal, nebo mi e-mailem vnuknou nápad na něco nového. Doufám, že budete s mým webem spokojeni a najdete zde, co jste hledali!

Web: www.mikk.cz/

Další související informace

Telefony Nokia Xpress Mus

nokia, xpressmusic – Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music. Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music. Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music. Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music. Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music. Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music. Hudební řada telefonů Nokia Xpress Music.

Nokia N95 8GB

mobil, mobilní telefon, recenze, Nokia, N95 – Stránky o telefonu Nokia N95 8GB, nejvybavenějším mobilu finského výrobce na trhu, který se může pochlubit 5 megapixelovým fotoaparátem, podporou 3G sítí, nebo GPS modulem. Informace, videa, fotografie.

Nokia N82 info

mobil, mobilní telefon, recenze, Nokia, N82 – Stránky o Nokii N82, která nabízí skvělou multimediální výbavu: 5 megapixelový fotoaparát s optikou Carl Zeiss a s xenonovým bleskem, herní platformu N-Gage, propracovaný hudební přehrávač, nebo podporu videohovorů.

Načítání trvalo 2.6817 sekund.