+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mikk - Dignus est intrare

Klíčová slova: Mozilla, Firefox, Nokia, Bluegriffon, Instantbird

E-mail: michal.stanke@mikk.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2012

Popis: Vítejte! Jmenuji se Michal a jsem student gymnázia… … to bych byl ve zkratce já a teď něco o webu: Tyto stránky jsem se rozhodl zasvětit především svým překladům a dalším mým aktivitám na poli internetu a počítačů. Třeba jednou budu slavný a pak takový web jako když najdu :-D . Většina zde uvedených článků se točí kolem Mozilly, protože právě s ní spojené věci nejčastěji lokalizuji tak trochu i ve spolupráci s Mozilla.cz (pokud potřebujete poradit s Firefoxem nebo Thunderbirdem, podívejte se na fórum podpory, kde vám mohu poradit i já). A honem zpátky ke mně: Pokud jste o mně ještě neslyšeli, což je i pravděpodobné, pokračujte v prohlížení stránek a nebojte se vyzkoušet, cokoliv zde najdete. A pokud vás něco zaujme nic vám nemusí bránit připojit se ke mně a pomoci mi s něčím, co jsem již začal, nebo mi e-mailem vnuknou nápad na něco nového. Doufám, že budete s mým webem spokojeni a najdete zde, co jste hledali!

Web: www.mikk.cz/

Další související informace

Nokia 5610 info

mobil, mobilní telefon, recenze, Nokia, 5610 – Informace o vrcholném modelu hudební řady Nokie: 5610 XpressMusic. Telefon nabídne kromě nového ovládacího prvku navi-keymat skvělý mp3 přehrávač, 3mpx fotoaparát, nebo FM rádio. Recenze, obrázky, videa.

Nokia N82 smartphone

mobil, mobilní telefon, recenze, Nokia, N82 – Nová Nokie N82 nabízí množství funkcí včetně GPS navigace, podpory 3G sítí, 5mpx fotoaparátu s optikou Carl Zeiss a s bleskem, nebo konzole N-Gage. Více informací včetně videí a obrázků na těchto stránkách.

Akční Mobil

mobilní telefony, nokia, samsung, lg, sonyericsson – Internetový prodej mobilních telefonů a příslušenství za akční ceny. Široký sortiment zboží a navíc rozvoz po Praze zdarma!!! Přesvědčte se na www.akcni-mobil.cz Jistě Vás nezklameme! Pro stálé zákazníky máme připraveny hodnotné dárky.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.