+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Miwi Style

Klíčová slova: kozmetika, móda, nechty

E-mail: miwi.style@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2013

Popis: Bog zameraný na kozmetiky, módu, nechty a všetko okolo toho. Na blogu budu prebiehať aj súťaže do ktorých sa môže zapojiť každý tak neváhajte a navštivte tento blog. Neváhajte a prečítajte si čo je nové v týchto oblastiech.

Web: www.miwistyle.blogspot.sk

Další související informace

City-Móda

dámská móda, módní doplňky, dámská obuv, pánská – Nabízíme módní dámské a pánské značkové oblečení, obuv a módní doplňky na běžné nošení ale i pro slavnostnější příležitosti. Poskytujeme záruku vrácení peněz, doprava nad 1500 Kč zdarma. Kabelky, peněženky, pásky, kšiltovky.

Krásné věci na dlani

krása, dámská krása, móda, makeup, líčení – Dokonalakrasa.cz je nová webová stránka určená především ženám a dívkám. Jsou zde uveřejňovány články zabývající se krásou, make upem, líčením, módou a všem co k tomu patří.

Blackjose

móda, oblečenie, výmena oblečenia, predaj oblečeni – Popis stránky: Máte doma módne kúsky ktoré nepoužívate? Zaraďte ich do nášho katalógu,predajte ich alebo vymeňte za niečo nové z nášho katalógov. Popis stránky: Máte doma módne kúsky ktoré nepoužívate? Zaraďte ich do nášho katalógu,predajte ich alebo vymeňte za niečo nové z nášho katalógu! Máte v skrini kúsky ( Louis Vuiton, Prada, Gucci, Versace atď ) ktoré už nenosíte? Pošlite ich nám .

Načítání trvalo 0.0584 sekund.