+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nízkoenergetické domy

Klíčová slova: Nízkoenergetické domy, ekonomické stavby, nízkonák

E-mail: novacsson@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2013

Popis: Nízkoenergetické domy mají budoucnost. Investujte do ekonomicky nenáročných staveb! Vaše investice se vám vyplatí. Ekonomické stavby mají až 6x nižší úsporu energie, výborné tepelné a izolační vlastnosti a jsou vhodné i pro alergiky. Mezi velice úsporné bydlení se také řadí dřevostavby, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Podělte se s námi o vaše zkušenosti s ekonomickými domy. Váš názor nás zajímá.

Web: ekonomicke-stavby-zkusenosti.webnode.cz

Další související informace

Dřevostavby

dřevostavby, montované domy, nízkoenergetické domy – Dřevostavby patří v posledních letech k často vyhledávaným typům staveb rodinných domů. Nízkoenergetické domy splňují požadavky na nejvyšší normy pro získání dotací Zelená úsporám. HK-Dřestav s.r.o. staví mnotované domy v mnoha typech, jak přízemní, tak i podkrovní domy, nebo chaty. Jejich vzorové domy můžete navštívit v Praze, Brně, nebo Olomouci. Na webových stránkách dřevostaveb HK-Dřestav naleznete ceník, fotogalerii dokončených zakázek, vysvětlení technologií využívanách pro stavbu montovaných domů a jejich konstrukční vlastnosti.

Pasivní domy

intoza, pasivní domy, zateplování domů, stavby, ús – Společnost INTOZA s.r.o. se zabývá především vystavbou na "klíč" tj. výstavba pasivních domů, rekonstrukce a revitalizace panelových domů a má dlouholeté zkušenosti se stavebními úpravami jako jsou napr. fasády, zateplení či sanace. Hlavní činnosti společnosti jsou kompletní stavební činnost, komplexní revitalizace bytových domů a objektů a revitalizace panelových domů . Zabývá se také úspory energií, pasivními domy a jejich zateplováním.

KIMALL, spol. s r.o.

montované stavby, nízkoenergetické domy, pasívne d – KIMALL s.r.o. je spoločnosť, ktorá je exkluzívnym výrobcom a dodávateľom termooceľového stavebného systému, modernej technológie, ktorá efektívne spája rýchlosť výstavby a prijateľnú cenu.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.