+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Noglues.over.cz

Klíčová slova: Noglues, weblog, Inkscape, Simple Plan, hudba

E-mail: Noglues@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2008

Popis: Noglues.over.cz - snad normálním weblogu, který píše Noglues. Budu se zde zabývat nejen počítači a internetem, ale i hudbou a dokonce i reálným světem. Určitš se podívejte, píšu tam o zajímavých věcech.

Web: Noglues.over.cz

Další související informace

Cevaro

cevaro, orda, blog, lfs, rbr, hudba – Ordův blog, o všem možným ze života, hudby , techniky a hlavně tvorby webů. Doufám, že si dobře počtete a mile rádi se budete vracet a číst nové články a třeba i napíšete vlastní komentář k jednotlivým článkům.

Wriper

wriper, hip hop, rap, hudba,videoklipy, tracky – Blog mladého člověka o hudbě a jeho pohledu na svět. O společnosti , ve které vyrůstá a do které se pokouší zařadit.O hip hope, o hudbe o spoločnosti o jeho názorech a všem co ho zaujima a někdy nezaujíma.

Psaní nás baví!

copywriting, weblog, blog, wladass, psani nas bavi – Psaní nás baví je projekt mňa a môjho známeho, ktorý mi podaroval doménu, keďže názov webu presne vystihuje to, čo ma baví. Blog som si chcel viesť už dávnejšie, no nikdy som sa k tomu nedokopal. Články nebudú vždy na jednu tému, ale keďže ide o blog, vždy budem písať o tom, čo uznám za vhodné.

Načítání trvalo 0.1714 sekund.