+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nosiče kol Thule

Klíčová slova: Střešní boxy, THULE, střešní nosiče, nosiče kol, n

E-mail: info@obchod-thule.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2012

Popis: Střešní nosiče jsou vhodné pro přepravu lyží a jízdních kol na dovolené. Tento pomocník vám uvolní místo v autě, takže budete mít větší prostor pro pasažéry vozu. U nás si vyberete sněhové řetězy i střešní nosiče přesně pro Váš vůz.

Web: blog.o-t.cz

Další související informace

aaautodoplnky.cz

střešní nosiče, nosiče kol, hakr, baterie auto, – E-shop s veškerými doplňky do auta. Vybavení exteriéru i interiéru, od Autoboxů až po Zimní výbavu. Potřebujete světla pro denní svícení, nebo vyhřívaný potah sedadla? Hledáte přepážku pro psy? U nás seženete vše, co jen auto může mít.

Nosič kol Thule FreeRide

thule, freeride, střešní nosič kol, thule freeride – Střešní nosič kol Thule Freeride nabízí exklusivní design, který oslní každého. Nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také robustní konstrukci a velmi snadné ovládání. Výrobce tohoto nosiče dbá na celkovou bezpečnost nosiče kol. Proto je možné uzamknout jízdní kolo k nosiči kol a samotný nosič kol je také možné uzamknout ke střešnímu nosiči.

Nosiče THULE

nosiče, Thule, střešní nosiče, nosiče kol, na tažn – Informace o nosičích THULE, střešní nosiče, autoboxy, střešní boxy, nosiče kol na střechu, nosiče kol na tažné zařízení Thule. nosiče, Thule, střešní nosiče, nosiče kol, na tažné zařízení, střešní boxy

Načítání trvalo 0.0577 sekund.