+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ohňovky.blog.cz

Klíčová slova: ohŇovky, korálky

E-mail: info@koralek-world.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2013

Popis: Ohnovky jsou velice kvalitní jablonecké korálky s dlouholetou tradicí v ČR. Jsou to skleněné kuličky s vybroušenými ploškami, které byly následně leštěny pomocí ohně. Díky těmto ploškám se odráží světlo v mnoha úžasných úhlech i odstínech.

Web: ohnovky.blog.cz/

Další související informace

Libye - speedy74

Muammar, Kaddafi, New world order, War, Libye – Domácí a zahraniční politka a vše okolo. Dění doma i ve světě. Konspirační teorie, záhady a nový světový řád - New world order - NWO, válečné konflikty. Nezávislé internetové zpravodajství z celého světa.

Od diamantové řeky

Od diamantové řeky – Stránky Chovné stanice plemene australský ovčák. Dále nabízíme výcvik psů, výchova štěňat, fotky, seznam kynologických organizací a cvičáků v Brně, záchranáři, psí sporty, a gility, coursing, flyball.

Libochovicko

Libochovicko – Vítejte na webu obce Libochovicko. Sledujte aktuální informace o dění v naší obci a jejím okolí. Zasedání rady, rozpočet obce, ale i plánované oslavy adt vše naleznete u nás. Vítejte na webu obce Libochovicko. Sledujte aktuální informace o dění v naší obci a jejím okolí. Zasedání rady, rozpočet obce, ale i plánované oslavy.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.