+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Penzion U muzea Liberec

Klíčová slova: Penzion ve vilové čtvrti Liberce

E-mail: info@penzionumuzea.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2010

Popis: Penzion ve vilové čtvrti Liberce. Příjemné ubytování v pokojích se sociálním zařízením a TV se satelitem. Zdarma parkoviště, WiFi připojení, káva, čaj, slevová turistická karta. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Na každém podlaží se nachází plně vybavená kuchyňka s jídelnou, ale v případě zájmu pro vás rádi připravíme snídani. Blízko ZOO, botanická zahrada, plavecký bazén, výstaviště, ale i Aquapark Babylon a Jizerské hory. Vhodné pro jak pro rodinnou dovolenou s dětmi, tak obchodní zástupce, sportovce, ale i cestovatele.

Web: www.penzionumuzea.cz

Další související informace

penzion Horka ve Světlé pod Ještědem

penzion Horka ,ubytování ve Světlé pod – Penzion se nachází na jižním svahu Ještědského hřebene, s pohledem na Ještěd.V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, kde nabízíme snídaně a večeře (po domluvě i obědy).V penzionu se ubytuje 30 osob, v restauraci je k dispozici malý salonek pro 15 osob. Kuchyně je domácí, s ojedinělou nabídkou opékaných beskydských sýrů. Na objednávku se v neděli podává pečená husa s domácím knedlíkem a se zelím. K dispozici je wifi po celém objektu, Po dohodě lze pronajmou tréninkovou fotbalovou plochu, tenisové kurty i s trenérem. V těsné blízkosti se nachází koupaliště.

Penzion EDEN ve Znojmě

Penzion EDEN,ubytování ve Znojmě,ubytovani,Znojmo, – Penzion Eden se nachází v bývalém královském městě Znojmo, u břehu řeky Dyje. Penzion Eden se nachází ve spodní části města Znojma a na břehu řeky Dyje, směrem na Vídeň a bývalé hraniční přechody Hatě a Hnanice.Bohatě vybavený moderní areál penzionu Eden vyhovuje jednotlivcům, rodinám s dětmi i větším skupinám návštěvníků. Svým hostům nabízí ubytování v 18 útulně zařízených pokojích a mnoho možností trávení volného času přímo v penzionu. Hosté si jistě zamilují stylovou restauraci, venkovní posezení, bazén, letní zahrádku, spoustu zeleně a bezpečný dětský koutek. K vybavení penzionu patří také soukromé parkoviště.

Načítání trvalo 0.1505 sekund.