+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

pepův blog

Klíčová slova: IT, SEO, politika

Datum vloľení do katalogu: 30. prosince 2010

Popis: Blog o politice, IT, SEO a možná příjde i kouzeelník. Blog je zaměřen zejména na věci mimo hlavní názorové proudy. Odkazy na zajímavé čtení na internetu. Semtam i vlastní textík, pokud možno ostře kritický, většinou na téma zmrdi (bez vulgárního nádechu, prostě jedinci co se moc nepodařili) mezi námi.

Web: www.widle.estranky.cz

Další související informace

Starface Online Marketer

blog, marketing, online, internet, SEO – Weblog o online marketingu. Bezpečný přístav znaveného leč zhýčkaného online marketéra. George Starface přináší informace ze světa internet marketingu a radí jak se na webu zviditelnit a stát se úspěšným internetovým marketérem.

Scottův blog

IT,linux,debian,nette,php – Osobní blog Jamese Scotta (Pavel Müller) zaměřený informatiku všeobecně, linuxové systémy, programování v PHP a frameworku Nette. Blog jede na Wordpressu a na vlastním hostingu. Psát budu o aktuálním dění na internetu, něco málo ze školních projektů, a o nastavení Linuxu.

Smutné i vtipné komentáře

komentáře, články, politika, nakupování, doprava – Bavte se na našem blogu. Najdete tu nespočet krátkých, ale i dlouhých, smutných, ale i vtipných komentářů. Aktuální komentáře aktuálních témat. O politice, o nakupování, o dopravě, o počasí, o penězích a další.

Načítání trvalo 0.0805 sekund.