+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pěstování a prodej česnek

Klíčová slova: česnek, sadba, pěstování, jarní

E-mail: fondil@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2013

Popis: Nové internetové stránky zaměřené na informace o pěstování česneku. Na mém blogu se můžete dočíst, jak pěstovat bio česnek a jak se o sadbu starat. Sledujte pravidelné příspěvky a fotky přímo z místa, kde česnek pěstujeme.

Web: pestujucesnek.cz/

Další související informace

Star-Fish

zahradní jezírka, okrasné ryby, koi kapři – Vše o stavbě a péči o zahradní jezírka a chovu okrasných ryb, koi kaprů a jeseterů. Problémy s vodou v zahradních jezírkách, nemoci okrasných ryb, atlas ryb, jak pečovat o jezírko, to vše se dočtete na našem blogu Star-fish.

Bazény na vaši zahradu

bazény,nafukovací,sprcha,filtrace – Venkovní nadzemní a zapuštěné bazény jsou stále velmi populární a výrobci se zaměřují na nové designy. Dosud nemáte vlastní bazén? Nakupujte za akční ceny a během léta poklidně odpočívejte ve vodě.

O pěstování dřevokazných hub - mycelia

hlíva ústřičná,dřevokazné houby,mycelia, pěstování – Blog o pěstování dřevokazných hub zejména hlívy ústřičné. Moje zkušenosti s pěstováním hlívy a dalších dřevokazných hub v našich podmínkách třeba ve sklepě nebo na zahradě na kusu dřeva. Pěstování dřevokazných hub je snadné a zbládne to opravdu každý.

Načítání trvalo 0.0984 sekund.