+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Petr Nikl fotografie

Klíčová slova: petr, nikl, petr nikl, nikl fotograf, directory

E-mail: nikl.petr@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervna 2010

Popis: Profesionální fotograf Petr Nikl, žijící a tvořící v Praze, Česká republika. Zabývá se reklamní, aranžovanou a reportážní fotografií. Možnosti ateliéru : · exteriérové i interiérové fotografování (mobilní světelný park) · zpracování komerční i umělecké fotografie · svatební a reportážní fotografie · decentní akty a portréty · produktová fotografie i pro webové stránky · práce s modely · aranžovaná zátiší · food styling · profesionální úpravy a retuše fotografií

Web: petrnikl.jalbum.net/Petr-Nikl-photography

Další související informace

Fotograf Petr Polák

Petr Polák, fotky, fotogalerie, fotograf, glamour – Fotogalerie a kolekce fotek fotografa Petra Poláka z Náchoda. Snímky s tématikou krajina, portrét, glamour, akt, zvířata, reportáže a další. Postupně počet fotografií i galerií roste, přidávám ale pouze to nejlepší a nejzajímavější.

Chemické niklování

chemické niklování, chemický nikl, niflor – Společnost Seven-K provádí chemické niklování, galvanické zinkování a pokovení slitinou zinek-nikl s následnou pasivací a zapečetěním. Chemický nikl se středním i vysokým obsahem fosforu s teflonem a černý.

Načítání trvalo 3.5381 sekund.