+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Petra

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2010

Popis: Petra Vám přináší svůj osobní blog plný zábavy, na kterém se zrcadlí svět kolem nás a který žije svůj (ne)všední virtuální život. Dříve byl můj deníček schovaný pod postelí, teď si ho můžete přečíst i Vy. Zvířátka, obrázky dollz, Diddl a další.

Web: serafapetra.sblog.cz/

Další související informace

Gély, akryly a gellaky

manikúra, pedikúra, laky na nechty, – Manikúra, pedikúra, Wellness ošetrenie, modelácia a zdobenie nechtov, spevňovanie prírodných nechtov, nová metóda lakovania gélom. Nájdete u nás rôzne ošetrujúce výrobky na nechty a nechtovú kožtičku, ultra hydratačné krémy na ruky, masky, pílingy, profesionálne gély a akryly.

Gynekologie Marjánka

gynekologie Praha, gynekologie Praha 6, gynekolog – Přejete si přítomnost lékaře při gynekologických zákrocích ? Gynekologie Marjánka Vám tuto službu umožní zrovna tak jako mnoho dalších včetně : komplexní gynekologická péče, vyšetření jednorázovými gynekologickými sterilními zrcadly, ultrazvukového vyšetření + ultrazvukového vyšetření prsou ( na toto vyšetření nepotřebujete žádné doporučení, stačí se jen objednat v ordinaci, či u sestřičky ), těhotenské poradny, očkování proti HPV, antikoncepční a těhotenské poradny, telefonické konzultace..

Načítání trvalo 0.0971 sekund.