+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pierrův Blog

Klíčová slova: internet, blog, marketing, ppc, affiliate, pierre

Datum vloľení do katalogu: 30. prosince 2008

Popis: Pierrův blog o internetovém podnikání, reklamě, affiliate aj. Zajímavé tipy a postřehy ze života studenta a webmastera. Informace, které se hodí každému, kdo se častěji pohybuje po internetu, návody na vyplnění daňového přiznání, jak spustit svou reklamní kampaň a mnoho dalšího.

Web: pierreon.blogspot.com

Další související informace

Cor Caroli

Cor Caroli, internet, výdělek, AdSense, ICQ, Jimm – Na Cor Caroli blogu najdete příběhy ze života, články o hudbě, filmech, technice, počítačích a spoustu dalších zajímavých věcí. Dále se web věnuje z části modelařině a to převážně letecké, programování, internetovému marketingu a komunikaci. Najdete zde tedy i články, jak se dá na internetu přijít k penězům jako přes Google AdSense nebo naopak co je určitě ztráta času. Občas se na stránce vyskytne nějaká hra nebo například informace o ICQ v mobilu a spoustu dalších zajímavých věcí, které jdou s dobou...

Ataxo - PPC reklama

PPC, SEO, SEM, reklama, marketing, – Komplexní internetový marketing. Potřebujete-li zvýšit návštěvnost z vyhledávačů - provedeme SEO optimalizaci nebo spustíme cílenou PPC kampaň. Nemáte-li web, vytvoříme nové atraktivní webové stránky.

Ondřej Baar

marketing, internet, SEO, SEM, optimalizace – Konzultant, vývojář a publicista se zaměřením na internetový marketing. SEO optimalizace pro vyhledávače, SEM marketing ve vyhledávání, PPC kampaně s platbou za proklik, systematické budování zpětných odkazů a psaní pro web neboli copywriting. Kompletní vývoj webových projektů na klíč a dílčí programování v PHP/MySQL. Odborné konzultace a poradenství včetně možnosti zastupování při jednání s dodavateli jako uznávaný publicista a zkušený provozovatel řady webových služeb. Velmi bohatá praxe v oboru a rozsáhlé praktické zkušenosti s mnoha dalšími technologiemi jako např. internetové video, multimédia, webhosting, serverhosting, Unix a Linux, Apache servery, open-source software atd. Dlouholetá publikační činnost jako bloger, autor odborných článků a externí redaktor IT nakladatelství IDG.

Načítání trvalo 0.0991 sekund.