+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pohled na svět...

Klíčová slova: Pohled,svět,názor,blog,fotbal,muzika,hudba,web,pag

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2008

Popis: Pohled na svět očima teenagera-vyjádřete se také...Na blogu naleznete moje názory na dění v mém okolí, u nás i ve světě...Budu rád, když se zapojíte do diskuze a dáte také najevo svůj názor na věc.Na blogu naleznete vše od sportu přes politiku a zvířata, nepřijdete ani o ankety, návody a rady, které se hodí začátečníkům i zkušeným...

Web: pohled.mujblog.cz

Další související informace

HTML a CSS pro blogy

html,css,blog – Blog o HTML, CSS a dalších věcech pro tvorbu a vylepšování blogu na službě lidé.cz. Pomoc při založení blogu, barvy, obrázky, odkazy, psaní příspěvku, formátování textu do odstavců, užitečnosti pro blog, hodiny pro vložení na blog, seznam blogů, katalogy internetových stránek.

Blog / Grandioblog

blog, šport, moda, cestovanie – Blog od firmy grandiosoft zameraný na zdravie, šport a zdravý životný štýl. Je teda určený pre každého kto chce spraviť niečo pre svoje zdravie.Blog od firmy grandiosoft zameraný na zdravie, šport a zdravý životný štýl. Je teda určený pre každého kto chce spraviť niečo pre svoje zdravie.

blog sport

blog, moda, zdravie, šport – Blog venovaný všetkým nadšencom športu a zdravého životného štýlu. Zverejňujeme tu najnovšie informácie z oblasti športu, zdravia, chudnutia, cestovania a oveľa viac. Snažíme sa vyjadrovať vždy iba k aktuálnym témam .

Načítání trvalo 0.0897 sekund.