+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pompézie

Klíčová slova: poezie, láska, život

E-mail: pompik79@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2011

Popis: Pompézie to jsou básničky a radost ze života. Pompézie mapuje části duchovního života jejího autora a to konkrétně ve formě různých krátkých reflexí a básniček. Stránky Pompézie vznikají hlavně z radosti pro radost samu.

Web: pompezie.blogspot.com/

Další související informace

Barové židle

barové, židle, židličky, stoly, stolky – Poradíme vám s výběrem barových židlí a barových stolů do restaurace tak i do vašeho domova. Jaký model barové židle a barového stolu je vhodný pro váš dům. Kdy zvolit plastové barové židle a kdy kovové.

Trampolina 305

trampolína, 305, ochrannou, sítí – Modely kvalitních malých a velkých trampolín. Trampolína s ochrannou sítí a její přednosti. Jakou vybrat trampolínu a její velikost podle umístění. Nákup trampolíny na internetu.

NTX.cz

citáty,vtipy,murphy,vodní dýmka,počítače,cossacks – Najdete tu citáty - můžete vyhledávat podle autora nebo podle kategorie, například o lásce, o mužích nebo o ženách, o životě, o sexu a milování, smutné i vtipné, výběr těch nejluxusnějších vtipů, murphyho zákony, články na téma počítače, internet, vodní dýmka, hry, recenze, poezie, recepty a další věci.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.