+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Popsané stránky

Klíčová slova: Příběh,příběhy,hry,recenze,blog

E-mail: zakladatel@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2014

Popis: Blog věnovaný hlavně příběhům na pokračování, o které bych se s Vámi rád podělil. S pravidelností jednoho týdne budu zveřejňovat vždy novou kapitolu příběhu, který je hlavní náplní blogu. Dalšími články budou různé recenze a mé pohledy na věc.

Web: www.popsane-stranky.cz

Další související informace

fanda internetu

fanda,blog,obrázky,sms,matematika,programovani – Stránky o matematice(soustavy rovnic, matice, determinanty), programování s obrázkovým a psaným blogem. Vzniká odkazovník a kamarádi si také přijdou na své. Fandova osobní stránka. Blog neblog vypovídající o tom, jak to ve světě nechodí. Fanda do anime,nintendo-ds a C++.

Nokia 6220 Classic

Nokia,6220,classic,recenze,hry,tapety,schémata,apl – Vytvořili jsme pro Vás nejrozšířenější stránky o tefonu nokia 6220 classic. Recenze, tapety, schémata, hry, příslušenství a spoustu zajímavých článků, které stojí za to. Dozvíte se spoustu zajímavostí.

all web o všem

blog,volný čas, internet,vodáctví,hry,tábory,lidé – Na mém webu najdete různé články na téma volný čas a internet, dále také návody a Seznam letních táborů a nemohou chybět ani hry tak neváhejte a koukněte se.Budu rád za každou návštěvu web je vhodný i pro malé děti (v blízké době přibudou na web i pohádky )

Načítání trvalo 0.0634 sekund.