+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Praktická žena

Klíčová slova: praktická žena, vyšívanie, háčkovanie, pletenie

E-mail: vodna.zienka@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2010

Popis: Blog nielen pre ženy, všetko zaujímavé o ručných prácach. Poradňa pre háčkovanie, štrikovanie, vyšívanie ako aj iné druhy ručných prác. Zaujímavé tipy na všedné dni ako aj iné rady pre domácnosť. Inšpirácie pre šikovné ruky ako aj inšpirácie a poradňa pre menej zručných.

Web: prakticka-zena.blogspot.com

Další související informace

ZŠ, PŠ a MŠ Česká Lípa

základní škola, praktická škola a mateřská škola – ZŠ, PŠ a MŠ, Česká Lípa je speciální škola, která vzdělává žáky se všemi stupni mentálního postižení a žáky s kombinovanými vadami. Součástí školy je přípravný stupeň základní školy speciální a mateřská škola. Jedná se o úplnou základní školu.

Vysmáté dárky

dárky, dary, inspirace, žena, muž, dítě, zážitky – Vysmáte dárky,inspirace na dobré dárky nebo zážitky. Nevíte co koupit svému blízkému či blízké? Tak právě tento web je pro Vás! Dárky pro děti, ženy, muže. Přečtěte si jaký dárek se nejvíce hodí k různým příložitostem a mnoho dalšího.

České nevěsty, české ženy

ceske zeny, ceske nevesty, cesky, zena, divka, div – Czechbrides.net je nový webový server o českých ženách a předvším o českých nevěstách. Jaké české ženy jsou, co mají české ženy rády a jak se jim dostat do srdcí, to vše a mnohem více na tomto webu.

Načítání trvalo 0.1151 sekund.