+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Praktická žena

Klíčová slova: praktická žena, vyšívanie, háčkovanie, pletenie

E-mail: vodna.zienka@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2010

Popis: Blog nielen pre ženy, všetko zaujímavé o ručných prácach. Poradňa pre háčkovanie, štrikovanie, vyšívanie ako aj iné druhy ručných prác. Zaujímavé tipy na všedné dni ako aj iné rady pre domácnosť. Inšpirácie pre šikovné ruky ako aj inšpirácie a poradňa pre menej zručných.

Web: prakticka-zena.blogspot.com

Další související informace

Přírodní kosmetika

žena, kosmetika, přírodní, líčeni – Přírodní účinná kosmetika proti vráskám ETANI Vyhladí vrásky, osvěží, hydratuje a vyživuje Vaši pleť a zpomalí příznaky stárnutí. Luxusní čistě přírodní kosmetika ETANI je díky svému čistě přírodnímu složení a příznivé ceně ideální pro průběžnou redukci vrásek a viditelné omlazení pleti. Pro zákazníky, kteří chtějí kvalitu a výsledek.

Jak svést a udělat ženu

svádění, žena, jak udělat ženu, udělat – Zaujmout, oslovit a svést ženu se může zdát jako náročný úkol. Můžete však využít praktických návodů na webu jakjisvest.cz a zlepšit tak své šance na úspěch.

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Načítání trvalo 2.9955 sekund.