+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Průvodce výběrem mopů

Klíčová slova:

E-mail: info@mop-na-podlahu.info

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2009

Popis: V dnešní moderní době je smeták nebo hadra z hlediska úklidů již na ústupu. Mopy v různých variantách a provedení jsou při úklidu velmi používané. Přinášíme Vám přehled a průvodce při výběru mopu.

Web: www.mop-na-podlahu.info

Další související informace

Reklamní předměty

Reklamní předměty,kalendáře,diáře,novoročenky,PF – Hrnek, tričko, kalendář,diář nebo třeba elegantní psací pero s potiskem jsou skvělým dárkem pro zaměstnance, ale i významné obchodní partnery každé firmy. Nabízíme Vám velké množství reklamních předmětů, které si můžete nechat potisknout Vámi vybraným obrázkem.

Penzion Welya, zážitok

ubytovanie, reštaurácia, termálne kúpalisko, – Penzión a reštaurácia, kaviareň, sa nachádza centre mesta. V období okolo roku 1770 tu bol hostinec s ubytovaním a stanica kde prepriahali poštové dostavníky. Nádvorie ladené v mediteránnom duchu. Termálne kúpalisko vzdialené len cca 500m

Liposukce Praha

Liposukce Praha, neinvazní liposukce, kavitace – Liposukce Praha: liposukce a kavitace, neinvazní metoda k redukci odbourání tukových polštářků v tkání a tvarování postavy. Neinvazní liposukce pomáhá ke zlepšení stavu lokálně nahromaděného tuku a celulitidy. Zeštíhlení břichy i stehen, kavitace a neinvazní liposukce.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.