+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Psaní nás baví!

Klíčová slova: copywriting, weblog, blog, wladass, psani nas bavi

E-mail: termoxinprod@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2013

Popis: Psaní nás baví je projekt mňa a môjho známeho, ktorý mi podaroval doménu, keďže názov webu presne vystihuje to, čo ma baví. Blog som si chcel viesť už dávnejšie, no nikdy som sa k tomu nedokopal. Články nebudú vždy na jednu tému, ale keďže ide o blog, vždy budem písať o tom, čo uznám za vhodné.

Web: www.psaninasbavi.cz

Další související informace

Vlastní blog za pár minut

blog, weblog, infoblog, bloghosting, zdarma – Český blogovací systém infoBlog.cz umožňuje vést vlastní blog na vlastní doméně. Doménu 3. řádu získáte zdarma! Nabízí mnoho užitečných funkcí v uživatelsky přehledné administraci. K provozu vlastního blogu nejsou potřeba žádné speciální znalosti, stačí mít chuť psát a publikovat. Administrace je intuitivní a správu blogu tak zvládne i úplný laik.

Psaní textu pro web

Copywriting, psaní textu pro web, copywritting, co – Psaní krátkých textů s publikací na internetu. Vhodné pro studenty, matky na mateřských nebo víkendová brigáda. Brigádu je možné vykonávat od 15 let. Překlad článku z CZ do SK a opačně.Brigáda pro studenty a matky na mateřských dovolených psaní textu pro web z vlastního počítače přes internet. Překlad článku z CZ do SK a opačně. Délka jednoho textu 800-1800 znaků. Velké množství poptávek od různých zadavatelů. Naše společnost ručí za vyplacení odměny za unikátní nezkopírovaný článek.

Načítání trvalo 0.0984 sekund.