+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Punku není nikdy dost

Klíčová slova: Punku není nikdy dost

E-mail: martin.sellon@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2010

Popis: Blog o punkové hudbě, punkové kultuře a životním stylu. Na stránce neleznete aktuální přehled punkových koncertů, které se budou konat v České a Slovenské republice. Novinky ze světa punkového undergroundu.

Web: turned.over.cz

Další související informace

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Nikdo není dokonalý online

nikdo není dokonalý,prima,online,ke shlédnutí – Jiří Krampol a Petr Vojnar se každý týden vydávají do ulic, aby prokázali pravdivost rčení, že nikdo není dokonalý. Sonda do nevědomosti českého národa je navíc v nové podobě pojata jako souboj mužů a žen.

Načítání trvalo 2.3137 sekund.