+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rhodéský ridgeback

Klíčová slova: Rhodéský, Ridgeback, Rhodesian, Nemoci ridgebacka

Datum vloľení do katalogu: 19. ?nora 2010

Popis: Na těchto stránkách naleznete vše o plemeni Rhodéský Ridgeback, jeho chování, povaha, nemoci, standard plemene, diskuze, články, fotografie, videa, zvukové nahrávky a mnoho dalšího o Rhodéském Ridgebackovi.

Web: www.ridgeback.estranky.cz/

Další související informace

Lupénka

lupénka, psoriáza, nemoci kůže – Lupénka nebo-li Psoriáza je chronické kožní onemocnění, které probíhá se sklonem k recidivám. Lupénka se stává civilizační chorobou. Nejběžnějším příznakem lupénky je odlupování pokožky, které je 7krát rychlejší než u zdravé pokožky. Objevuje se obvykle mezi desátým a třicátým rokem života.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0729 sekund.