+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Robert Kiyosaki - info

Klíčová slova: Obchod, Kiyosaki, peníze, bohatý, cashflow

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2010

Popis: I když Kiyosaki sám vystudoval vysokou školu, často se pouští do kritiky současného školského systému, který považuje za zastaralý a neefektivní.

Web: bohatytata.com

Další související informace

Česká kapitálová

ckais, ckais, s.r.o., peníze, půjčka, Česká kapitá – Česká kapitálová a investiční společnost, s.r.o. představuje rozsáhlou finanční instituci s kvalitním zázemím pro odborné služby na poli financí, se kterými má CKIS bohaté zkušenosti a stávající klienti pozitivní recenze. Nejedná se o žádný podvod.

Finanční Blog

finanční blog, peníze, finance, ekonomika, investi – Naučte se správně zacházet se svými penězi - příjmy a výdaji - jako profesionální bankéři. Přečtětě si návody jak investovat a zhodnotit své finance, pochopte základní principy a získejte své finanční vzdělání.

Optionfair Velký hráč na truhu s opcemi

optionfair, binární obchod, obchod s opcemi – Obchodujte s opcemi s významným hráčem v online prostředí - Optionfair je skvělým pomocníkem a partnerem. Novinka v oblasti obchodování s opcemi - binární obchodní trh. Využijte speciálních nástrojů pro obchodování One Touch, High/Low a Boundary.

Načítání trvalo 0.0763 sekund.