+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Robot cz

Klíčová slova: Robot, Roboti, Robotický vysavač, Kuchyňský robot

E-mail: Robot.cz@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2012

Popis: Webová prezentace o vzniku a původu slova robot. Blog zachází do minulosti kde se název pro roboty narodil a poukazuje na skutečnost, že nás roboti budou brzy obklopovat. Jako příklad uvádí robotické vysavače, zahradní roboty či roboty do kuchyně.

Web: robot-cz.blogspot.cz/

Další související informace

Robotický vysavač recenze

recenze, test, diskuze, roboticky vysavac – Nezávislý portál k tématu robotický vysavač, především recenze, hodnocení, test a diskuze. Přinášíme recenze robotických vysavačů z tisku, stejně jako vlastní testy a hodnocení vysavačů. Vyberte si z recenzí a diskuzí k robotickým vysavačům iRobot Roomba, Scooba, Robzone, Electrolux, Cleanmate, Goddess, iClebo, RoboMop, Hütermann, Fun beat a mnohých dalších. Nenechte se oklamat prodejci.

Kuchyňský robot pro každo

Kuchyňský robot pro každou hospodiňku – Kuchyňský robot pro každou hospodiňku. Představujeme Vám kuchyňský robot King Master 2000 míchá, krájí, loupe, mele, hněte, odštavňuje a další co Vás napadne. Kuchyňský robot pro každou hospodiňku. Představujeme Vám kuchyňský robot King Master 2000 míchá, krájí, loupe, mele, hněte, odštavňuje a další co Vás napadne.

Hubice na vysavač

nástavec na vysavač, hubice na vysavač – Zjednodušte si úklid, čištění i vysávání. Prodáváme nástavce (hubice) na vysavač, oboustranný kartáč na textilie a PVA mopy za výhodné ceny. Zboží lze zaslat na dobírku.

Načítání trvalo 0.0750 sekund.