+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Slovenské firmy

Klíčová slova: podnikanie, mzda, dane, poplatky

E-mail: sulik@visibility.sk

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2011

Popis: Podnikanie na Slovensku a poplatky, daňový systém, právne formy podnikania, priemerná mzda na Slovensku a ďalšie informácie. Technologické a podnikateľské inkubátory na Slovensku. Priemerná mzda na Slovensku

Web: sk-firmy.blogspot.com/

Další související informace

Účetní Anděl

účetnictví, daně, poradenství – Uvolněte si ruce a přeneste své starosti na ověřeného specialistu, který zajistí všechno potřebné za vás. Účtování se s účetním Andělem mění z noční můry na jednoduchou záležitost, kterou máte plně pod kontrolou. Vedeme účetnictví, daňovou evidenci, fondy EU.

Poradenská společnost

finance, reality, daně, investice, nemovitosti – Jsme poradenská společnost v oblasti realit, financí, investic a daní. Tyto oblasti neustále sledujeme a díky našemu know-how jsme schopni zajistit ze všech oblastí maximální poradenský servis. Stone & belter je poradenská společnost na poli materiálního zabezpečení v životě.

LFúčetnictví

Účetnictví, daně, mzdy, kniha jízd – Zajišťujeme kompletní služby týkající se zpracování mezd, vedení účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví malým a středním firmám. Dále zajistíme veškeré činnosti spojené s personalistikou. Svěřte Vaše účetnictví nám a neztrácejte Váš čas nad zdlouhavým papírováním, budete mít více času věnovat se naplno Vašemu podnikání.

Načítání trvalo 0.0726 sekund.