+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Slovenské firmy

Klíčová slova: podnikanie, mzda, dane, poplatky

E-mail: sulik@visibility.sk

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2011

Popis: Podnikanie na Slovensku a poplatky, daňový systém, právne formy podnikania, priemerná mzda na Slovensku a ďalšie informácie. Technologické a podnikateľské inkubátory na Slovensku. Priemerná mzda na Slovensku

Web: sk-firmy.blogspot.com/

Další související informace

Biz Podnikanie

podnikanie, ako podnikať, faktúra – Podnikanie - charakteristika podnikania, podnikateľskej činnosti, ako začať podnikať, požiadavky a náležitosti potrebné pre založenie podniku. Atribúty právnych foriem podnikov. Informácie o faktúre pre tuzemský a cezhraničný obchodný styk, vzor a náležitosti faktúr pre tuzemský obchodný styk - neplatca dph, platca dph. Podnikateľský účet, podnikateľský plán, štruktúra podnikateľského plánu, vzor podnikateľského plánu.

Daně a audit

účetnictví, daně, audit, mzdy, neziskové – Daňové a účetní poradenství, sestavování daňových přiznání a audity účetních závěrek podnikatelských i neziskových subjektů, vedení účetnictví, dle českých národních standardů.Daňové a účetní poradenství, sestavování daňových přiznání a audity účetních závěrek podnikatelských i neziskových subjektů, vedení účetnictví, dle českých národních standardů.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.