+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sluneční soustava

Klíčová slova: sluneční soustava

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2009

Popis: Sluneční soustava a vesmírná tělesa do ní náležející. Naleznete zde informace o vzniku sluneční soustavy, Slunci, které je jejím ústředním tělesem, planetách a dalších tělesech, které jsou členy rodiny sluneční soustavy. Slunce, Merkur, Venuše, Země, Měsíc, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, Neptun, Pluto a Cháron, další trpasličí planety, planetky, měsíce a další tělesa sluneční soustavy. Popis jak vznikala sluneční soustava. Slunce, které je zdrojem energie sluneční soustavy. Popisy jednotlivých planet, nitro, povrch, atmosféra.

Web: slunecni.soustava.sblog.cz/

Další související informace

Penzion Sluneční stráň v Bedřichově

Penzion Sluneční stráň,ubytování v – Nový rodinný penzion apartmánového typu umístěný v klidném centru obce Bedřichov na slunném jihozápadním svahu s výhledem na Malinový vrch. Ubytování v prostorných a komfortně vybavených apartmánech 2+kk nebo 3+kk (dispozice: obývák s kuchyní, samostatné ložnice, koupelna se sprchou a wc) vč. připojení Wi-Fi a přehrávače DVD s LCD. Okolí penzionu: pro děti zahrada, pískoviště a trampolína, pro dospělé ohniště a gril, pro všechny pak vyhřívaná úschovna kol a parkoviště přímo u objektu - VŠE K VYUŽITÍ ZDARMA

Penzion Sluneční hodiny

česká kanada,penzion Sluneční hodiny,ubytování – Penzion Sluneční hodiny se nalézá v malebné krajině Českomoravské vrchoviny v ekologicky čistém prostředí přírodního parku Česká Kanada. Svérázná vrchovina s rozlehlými lesy a četnými rybníky vybízí návštěvníky k nesčetným procházkám a výletům.

Načítání trvalo 1.7260 sekund.