+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Slušivé tuniky na každý den

Klíčová slova: dámské tuniky, tuniky, barevné tuniky

E-mail: regdamson@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2013

Popis: Na různé druhy tunik se můžete podívat na našem blogu. Tunika je krásné a moderní triko, které se dá nosit i místo šatů. V chladnějším počasí si můžeme garderobu obohatit o legíny či dokonce punčocháče.

Web: tuniky.blog.cz

Další související informace

Kadeřnictví Praha 2 - Sal

dámské a pánské kadeřnictví praha 2,kadernictvi v – V našem salonu pracují mladí lidé, kteří jsou absolventy prestižní evropské školy, která je zaměřena na klasické střihy. Každého člena tohoto týmu průběžně proškolujeme dle nejnovějších TIGI kolekcí. Zaměřujeme se na pohodlí našich klientů, chceme je učesat tak, aby se nemuseli o svůj účes složitě a zdlouhavě starat, aby tedy byl co nejvíce vhodný pro každodenní nošení.

Originální dámské oděvy, Hana Šipková Cha

originální móda, dámské oblečení, patchwork – Zabýváme se ručním šitím originálních dámských oděvů a oblečení. V nabídce naleznete letní dámské šaty a sukně a také další módní doplňky. Vyhledávané jsou také ručně šité deky technikou patchwork a autorské fotografie.

Styl je individualita

šátek, šátky pro každého, šátky dámské – Vítáme Vás v internetovém obchodě Šátkylevně.cz, který je zaměřen především na šátky a věříme, že se Vám bude líbit. Náš e-shop nabízí více než 300 šátků skladem a to v 16 kategoriích. Bezkonkurenční nabídka je tedy připravena k okamžité expedici.

Načítání trvalo 3.5248 sekund.